ÖVRIGT / Diverse / Originalfoton 6057046
nr 605 7046
Originalfoton
5 st, Picasso (varav 1 signerad daterad 16. 8. 70),
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 19 oktober 2009
2.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.900 kr
ledande budet*